چاپ روی چسب نواری

معرفی شرکت برتر چاپ روی چسب ایران + 6 مزایای چسب های طرح دار

در زمینه چاپ روی چسب شرکت های مختلفی در ایران فعالیت دارند که ممکن است هر کدام آنها از مزیت های خاص خود برخوردار باشند. اما چنانچه قصد دارید با برترین تولید کننده چسب های چاپی و تبلیغاتی آشنا شوید، ادامه این مقاله را دنبال کنید.

معرفی برترین کارخانه چاپ چسب ایران

عوامل متعددی در زمان ثبت سفارش چاپ روی چسب اهمیت دارند. از مهمترین آنها قیمت عمده چسب پهن منتخب برای سفارش است. مورد قابل توجه بعدی نیز نوع چاپ است که روش چاپ، در کیفیت نهایی چاپ و وضوح طرح شما روی چسب بسیار اهمیت دارد.

با توجه به موارد مطرح شده و همچنین با توجه به شرکت های مختلف خدمات دهنده این حوزه در کشور، به کدام تولید کننده می‌توان مراجعه نمود که تناسب قیمت و کیفیت را داشته باشد؟

در پاسخ به این سوال، شما را با چسب تاو که جزو برترین مراکز چاپ چسب می‌باشد، آشنا خواهیم کرد. این تولید کننده، ید طولایی در صنعت تولید چسب پهن در ایران دارد که از دلایل حضور موفق این شرکت تا به امروز، تولید محصولات مرغوب و عرضه آنها با بهترین نرخ ممکن بوده است.

انواع روش های چاپ چسب در چسب تاو

همانطور که در بخش قبلی عنوان کردیم، نوع چاپ روی چسب بر روی کیفیت نهایی محصول بسیار اثرگذار است.

به طور کلی دو روش اصلی در چاپ وجود دارند و اکثر تولید کنندگان چسب نواری ایرانی این دو روش را برای انجام سفارش مشتریان دنبال میکنند که عبارتند از:

 1. چاپ روی چسب با سیلندر
 2. چاپ روی چسب با کلیشه

یکی از مزیت های چسب تاو برای انجام چاپ لوگو روی چسب پهن، وجود هر دو روش ذکر شده برای چاپ سفارشات مشتریان است که مشتریان با توجه به نیاز خود می‌توانند روش چاپ روی چسب را انتخاب کنند.

تفاوت و مزایای چاپ روی چسب به صورت سیلندر با کلیشه چیست؟

سیلندر قطعه ای فولادی یا فلزی است که برای هر طرح و لوگویی به صورت مجزا باید تولید شود. سفارس سیلندر برای چاپ چسب نواری این مزیت را دارد که لوگو و طرح مورد نظر خود را با بالاترین وضوح ممکن روی چسب نواری پهن یا تحریر چاپ کنید.

در کنار مزیت، تنها محدودیتی که در چاپ چسب با سیلندر وجود دارد، تیراژ بالا و حداقل 1000 حلقه ای نوار چسب ها است که باعث می‌شود تا سازمان های کوچکی که به مقدار کمی از چسب تبلیغاتی نیاز دارند، نتوانند این روش با کیفیت را برای چاپ چسب خود برگزینند.

اما چاپ چسب نواری به صورت کلیشه چیست؟ کلیشه، قالبی ژلاتین مانند است که همچون شابلون روی چسب قرار میگیرد و با رنگ ریزی روی آن، طرح مورد نظر روی نوار چسب نقش می‌بندد. این روش در مقایسه با چاپ به صورت سیلندر دارای محدودیت در انتخاب رنگ های مختلف است. به این صورت که تنها یک یا دو رنگ را میتوانید در چاپ خود استفاده کنید. اما در روش سیلندر، طرح خود را با هر تعداد رنگ میتوانید روی چسب به چاپ برسانید.

از دیگر معایب چاپ به صورت کلیشه، باز کردن چسب نواری و رول کردن مجدد آن در اکثر مواقع است که سبب افت چسبندگی نوار چسب می‌شود. اما چاپ با سیلندر قبل از رول شدن چسب روی بوبین صورت میگیرد که تاثیری در چسبندگی ندارد.

همچنین کیفیت چاپ با کلیشه در مقایسه با سیلندر پایین تر است که اکثر مشتریان تنها بخاطر تفاوت جزئی قیمت و همچنین مزیت سفارش در تیراژ کم و حتی زیر 100 حلقه، این روش را انتخاب می‌کنند.

مزایای چاپ روی چسب

بیایید ببینیم چاپ چسب شیشه ای چگونه می‌تواند یک استراتژی فوق العاده برای شما باشد و استفاده از چسب شیشه ای چاپ شده چگونه می‌تواند گوی رقابت را از چنگ همکارانتان خارج کرده و در دست شما قرار دهد.

چاپ چسب

چاپ چسب

افزایش رضایت مشتریان با چاپ چسب شیشه ای

برای اینکه نه تنها مشتریان فعال خود را حفظ کنید، بلکه مطمئن شوید که مشتریان جدید نیز پس از یک بار خرید، به شما وفادار خواهند شد و به اصطلاح کف بازار، «مشتری ثابت شما» خواهند شد، لازم است که رضایت آنها را افزایش دهید. مشتریان باید وقتی از شما خرید میکنند احساس فوق العاده ای داشته باشند.

این یکی از بخش های حیاتی در همه صنایع و کسب و کارها است. به ویژه در بازار آنلاین، که در آن صاحبان مشاغل فرصتی برای ارتباط حضوری با مشتریان خود و ایجاد ارتباطات بین فردی ندارند. پس با چاپ چسب شیشه ای، به مشتری خود میگویید که جزئیات برایتان اهمیت دارد، برای مشتری خود احترام ویژه قائل هستید و با تمام توان تلاش می‌کنید تا بهترین تجربه را برای آن‌ها فراهم کنید.

اگر این کار ها را انجام دهید، کدام مشتری میتواند به شما پشت کند و از رقیبتان خرید کند؟

اطلاع رسانی موارد مهم با چاپ روی چسب پهن

اگر لازم است که روی جعبه های خود اطلاعاتی را ثبت کنید که هنگام حمل و ذخیره سازی جعبه ها حتما باید به سمع و بصر افراد برسد، مانند «شکستنی»، «با احتیاط حمل شود»، «دور از آفتاب نگهداری شود» و چنین عباراتی، می توانید آنها را روی چسب شیشه ای پهن چاپ کنید.

انجام این کار به کارگران و حمل‌کنندگان تاکید میکند که باید با محصولات شما در هنگام حمل و نقل به درستی رفتار کنند و جعبه ها را در شرایطی که شما دوست دارید، به دست مصرف کننده برساند.

داستان به همین جا ختم نمیشود. زیرا هنگامی که محصول به دست مشتری شما میرسد، چاپ چسب شیشه ای توسط شما و ثبت این اطلاعات مهم روی کارتن، به او کمک می‌کند تا جعبه را به درستی باز کرده و حتی از طرح بسته بندی نیز خشنود شود. این، یعنی شما به مشتری خود اهمیت می‌دهید و اهمیت شما به مشتری، یعنی او شما را دوست خواهد داشت.

چاپ روی چسب پهن

چاپ روی چسب پهن

کاهش هزینه ها با چاپ روی نوار چسب

هنگامی که از چاپ چسب پهن برای برندسازی استفاده می کنید، هزینه های تبلیغاتی خود را تا حد زیادی کاهش می‌دهید. زیرا برای برندسازی آفلاین از طریق اطلاعاتی که روی جعبه ها ثبت می‌کنید (کاری که دیجی‌کالا و Amazon انجام می‌دهند)، باید کارتن‌های چاپ شده زیادی را در دست داشته باشید. این یعنی اولا لازم است هزینه زیادی برای چاپ سفارشی کارتن های خود بپردازید، دوما به فضای زیادی نیاز دارید تا این کارتن ها را ذخیره سازی کنید. هزینه در هزینه!

اما تهیه کارتن های ساده هزینه کمتری دارد و همچنین میتوان آنها را در مقادیر کمتری خریداری کرد. این دو عامل باعث صرفه جویی در هزینه و فضای شما نیز می شود.

پس برندسازی چه می شود؟ اینجاست که میتوانید روی کارخانه تولید چسب تاو حساب کنید. ما گزینه های مختلفی برای چاپ چسب شیشه ای در اختیار شما می‌گذاریم تا هر کدام که خواستید انتخاب کنید. انجام تغییری کوچک در فرآیند برندسازی شرکت تان، یعنی انتقال از چاپ کارتن به چاپ چسب نواری، هزینه را کاهش می‌دهد اما بازدهی همان است. البته این تنها منفعتی نیست که از چاپ روی نوار چسب به دست می آورید.

برندینگ ارزان با چاپ چسب

در محیط کسب و کار، صرف نظر از اینکه شرکت شما چقدر بزرگ یا کوچک است، چقدر مطرح یا کمتر شناخته شده است، چقدر شلوغ و چقدر خلوت است، نحوه ارائه محصول به اندازه کیفیت آن اهمیت دارد. این ها دلایل و جزئیات ریزی هستند که رعایت کردن شان باعث می‌شود دیجی کالا و آمازون حتی در شرایط بد اقتصادی نیز آب در دل شان تکان نخورد و با قدرت نه تنها به مسیر خود ادامه دهند، بلکه روز به روز بزرگتر و پیشرفته‌تر شوند.

باور کنید یا نه، سفارش چسب پهن با لوگوی شما تأثیر زیادی بر مشتریان دارد. هر شرکت بزرگی که می شناسیم سرمایه‌گذاری زیادی روی تبلیغات، نظرسنجی مصرف کنندگان، نوار چسب های چاپ شده سفارشی، بسته بندی، طراحی لوگو، طراحان گرافیک و بسیاری از موارد دیگر انجام می‌دهد. شما می خواهید در کسب و کار دیده شوید و بفروشید. پس باید حتی روی جعبه های خود و نوار چسبی که برای بسته بندی آنها استفاده می کنید، به عنوان بیلبورد حساب باز کنید.

سایت یا پیج تان جدید است؟ نمی‌توانید رپورتاژ‌ های گران قیمت بخرید و چندین میلیون به یک اینفلوئنسر بدهید تا یک تبلیغ ۱۵ ثانیه‌ای را یک روز برای شما استوری کند؟ نمی‌توانید چندین میلیون تومان خرج یک کلیپ تبلیغاتی کنید و چند صد میلیون تومان به صدا و سیما بدهید تا ده ثانیه برای شما آگهی بازرگانی پخش کند؟ هیچ اشکالی ندارد. چاپ چسب نواری نیز شما را به مردم نشان می‌دهد. این کار را انجام دهید، رشد کنید و سپس به جایی برسید که آگهی های بازرگانی قبل از فینال جام جهانی را از آن خود گردانید.

افزایش شناخت برند شما با چاپ چسب پهن تبلیغاتی

هر چه فرصت های بیشتری برای نمایش برند و لوگوی خود برای عموم مردم داشته باشید، بهتر خواهد بود. مردم پس از دیدن نام و لوگوی برند شما از وجود آن مطلع می‌شوند. سپس اگر با نیاز خاصی برای کالاهای خود مواجه شوند و با برند شما مواجه گردند، به احتمال زیاد از شما خرید خواهند کرد. زیرا از قبل برند شما را دیده و با آن آشنا بوده اند.

10 دلیل اصلی چاپ روی چسب پهن برای هر کسب و کار

چاپ چسب سفارشی یک فرصت عالی برای بازاریابی و برندسازی برای کسب و کار شما است و البته کاربردهای دیگری نیز در تجارت دارد. اگر محصولی را می‌فروشید، به یک بسته بندی عالی نیاز دارید.

شما باید طرحی که روی چسب چاپ می کنید را با در نظر گرفتن شخصیت، روحیات، علایق و سلایق کاربر نهایی ایجاد کنید. به راحتی می توانید از چسب پهن چاپ شده برای بازتاب رنگ های برند خود در دنیا استفاده کنید. اگر لوگو دارید، می توانید آن را روی چسب چاپ کرده و از آن برای انتقال پیام برند خود استفاده کنید.

به ما آموخته اند که یک بسته بندی عالی، یعنی فقط بسته بندی مناسب محصول و ارسال آن برای مشتریان. این طرز فکر غلط نیست، اما ناقص است. اگر نتوانید منحصر به فرد بودن نام تجاری خود را برای مشتریان آشکار کنید، آن ها تحت تأثیر قرار نخواهند گرفت و ممکن است هیچگاه برای خرید مجدد سراغ شما نیایند.

سفارش چاپ روی چسب پهن با لوگو

سفارش چاپ روی چسب پهن با لوگو

بنابر این، در اینجا 10 دلیل اصلی برای چاپ چسب کارتن آورده شده است:

 1. ایمنی بسته ها را تضمین می‌کند.
 2. برای شرکت شما به خوبی برندسازی میکند.
 3. رضایت مشتری را بهبود می‌بخشد.
 4. شناسایی بسته شما را آسانتر می‌کند.
 5. شما را حرفه ای نشان می‌دهد
 6. بازاریابی مقرون به صرفه ای میباشد.
 7. به انتقال جزئیات خاص محصول کمک می‌کند.
 8. به شناسایی سرقت و دستبرد به بسته ها کمک می‌کند.
 9. هزینه های بسته بندی را کاهش می‌دهد.
 10. فروش را افزایش می‌دهد

در پایان چنانچه قصد دریافت قیمت و همچنین سفارش چاپ چسب را دارید، از طریق راه های ارتباطی که در ادامه درج شده میتوانید با کارشناسان مربوطه درخواست خود را مطرح نمایید.

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

0 / 5. تعداد رأی: 0

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با مدیر فروش: آقای ملایی
تلفن تماس شماره موبایل: 09127621429
واتساپ چسب تاو واتساپ: کلیک کنید
اینستاگرام چسب تاو اینستاگرام: jcom.ir
ایمیل چسب تاو پست الکترونیکی: info@irtape.ir
اشتراک گذاری